Üyelik sonrası yapılacaklar (Pazarcık Fen Lisesi öğrencilerine özel)

1

Siteye girdiğinizde aşağıdakine benzer bir şeyle karşılaşıyorsunuz. Burada sayfanın altına doğru giderseniz ad-soyad gibi bilgilerinizi düzenleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

2

Sol üst köşedeki menü simgesine tıklayın. Resimde gördüğünüz menü açılacak. (bilgisayardan girenlerde bu menü zaten açıktır ve sol sütundadır)

3

Menüden “başlangıç”a tıklayın / basın

blank

4

En üstte görünen “etkinlik” bölümünü geçin, aşağı kaydırın.

blank

5

Aşağıda 9. sınıf ve altında 10. sınıf ödevleri listesini göreceksiniz. Burada sizi ilgilendiren linklere tıklayarak testlere gidebilirsiniz. Testlere başlamadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken bir nokta var; onu da sonraki adımda görün.

blank
blank

6

Gittiğiniz sayfada sağ üst köşede resimdeki gibi bir simge gördüğünüzden emin olun. Bilgisayardan girenler orada “Merhaba” ve peşinden isimlerini içeren bir karşılama ifadesi görecektir. Bu, çözdüğünüz testin sisteme kaydedileceği anlamına gelir. Bunu göremiyorsanız ya sayfayı yenileyin ya da tarayıcıyı (bunları görüntülediğiniz ve şu anda da baktığınız programı) kapatın ve sonra yeniden açıp tekrar giriş yapın. YOKSA ÇÖZDÜĞÜNÜZ TEST KAYDEDİLMEZ.

blank

7

Test çözdükten sonra yine menüyü açıp “my results” bağlantısına tıklayın. Burada şimdiye kadar çözdüğünüz testleri göreceksiniz.

blank
blank